Minipielgrzymka 2020

Co roku pielgrzymom diecezji toruńskiej zdążającym na Jasną Górę towarzyszyła minipielgrzymka. Będzie tak i w tym roku - oczywiście z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Tym razem jednak wierni nie będą podążac toruńskimi ulicami, ale spotkają się w kościołach na modlitwie. Dokładny program przedstawia się następująco:

4 sierpnia (wtorek) – Katedra Św. Janów, godz. 6.00 – Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa, po której wyruszy pierwsza grupa na pielgrzymkowy szlak.

5 sierpnia (środa) – Sanktuarium Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin (Parafia Św. Piotra i Pawła – oo. Franciszkanie)
17.30 – Konferencja
18.00 – Nabożeństwo do Matki Bożej Podgórskiej
18.30 – Msza św.

6 sierpnia (czwartek) – Parafia św. Antoniego (Wrzosy)
17.30 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – Msza św.

7 sierpnia (piątek) – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (Koniuchy)
15.00 – Msza św., po niej Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem.

8 sierpnia (sobota) – Parafia św. Andrzeja (Osiedle Jar)
18.00 – Msza św.

9 sierpnia (niedziela) – Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Parafia św. Józefa – oo. Redemptoryści)
18.00 – Msza św.