Gości na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

„Gdy się Chrystus rodzi i na świat przychodzi
ciemna noc w jasności promienistej brodzi” …

„Bóg nas zaskakuje.

Ukazuje się właśnie w ubóstwie,

w słabości, w pokorze

i daje nam swoją miłość,

która nas zbawia, uzdrawia

i daje nam siłę”.

papież Franciszek

Nasze wspólne kolędowanie

Drodzy Parafianie

Z rodzinami i osobami, które nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej w swoim domu czy mieszkaniu pragnę, tak jak w ubiegłym roku, spotkać się w naszej świątyni na wspólnym kolędowaniu przy żłóbku. Każde spotkanie przeżyjemy uczestnicząc we Mszy Świętej o godz. 18.00, w czasie której będziemy wypraszać dla Waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Msze św. w tej intencji będą sprawowane od 16 stycznia w dni powszednie według porządku podanego poniżej. Po Mszy św. każda z rodzin otrzyma buteleczkę z wodą święconą i pamiątkowy obrazek. Ofiary kolędowe przeznaczone są na zapłacenie za dwoje drzwi pod chórem, aby zabezpieczyć kościół przed wychłodzeniem w okresie zimowym.

Z zapewnieniem o pamięci w modlitwie

ks. kan. Ryszard Domin

Terminarz spotkań kolędowych:

Poniedziałek 23.01.

1800dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla osób i rodzin zamieszkałych przy ul.  Poznańskiej 156 -270 i 272, ul. Poznańskiej 317 – 345, ul. Poznańskiej - Glinki

Wtorek 24.01. Św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła

1800dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla osób i rodzin zamieszkałych przy ul.Poznańskiej 182, 182 A, ul. Poznańskiej 284, 284 A, ul. Poznańskiej 292

Czwartek 26.01. Śśw. Biskupów Tymoteusza i Tytusa

1800 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla osób i rodzin zamieszkałych przy ul. Poznańskiej 294 D, ul. Poznańskiej 294 E, ul. Poznańskiej 294 F, ul. Poznańskiej 294 G, ul. Poznańskiej 294 H, ul. Poznańskiej - Działki

Piątek 27.01.

1800 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla osób i rodzin zamieszkałych przy ul. Dalekiej, ul. Łozowej, ul. Przesmyk, ul. Stepowej 1 – 29, ul. Stepowej 4 – 32