Gości na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Uroczystość odpustowa z patronem i kapłanem

bł. ks. Stefanem W. Frelichowskim

O Panie, zasiądź ze mną̨ do uczty. Pani, bądź ze mną̨. Panie, daj mi siebie za pokarm. Jezu, tęsknię za Tobą. Jezu, tak pragnę Cię mieć w sobie. Tak jak jeleń zbłąkany na pustyni pragnie do źródeł wody, tak ja, Jezu, pragnę do Ciebie. O przyjdź Jezu, weź mnie w niewolę, daj mi się spalić w Twojej miłości. Jezu, przyjdź do mnie. Uświęć mnie, bym mógł z Tobą spożyć paschę w Królestwie Niebieskim.

Z Rozważań na tle Ewangelii bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego (6 III 1933 roku)

Parafia pw. Błogosławionego Księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego,

w Toruniu przy ul. Szubińskiej,

serdecznie zaprasza na Uroczystość Patronalną,

w niedzielę, 25 lutego 2024 r. o godz. 11.00.

Sumie odpustowej,

w 25. roku pobytu św. Jana Pawła w Toruniu i

beatyfikacji bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego,

będzie przewodniczył ks. kanonik Tomasz Dutkiewicz,

profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

ks. kan. Ryszard Domin